girlsonly
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
girlsonly

ФОРУМЪТ СЕ МЕСТИ!!! В мометна се прави нова страница със още по-интересни и забавни теми! Очакваите скоро!
 
ИндексЗбИжЗИЙТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Борба с родителите

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
fifi
Маниачка
Маниачка
fifi


Брой мнения : 379
Age : 29
Location : България
Registration date : 17.05.2008

Борба с родителите Empty
ПисанеЗаглавие: Борба с родителите   Борба с родителите Icon_minitimeВто Май 27, 2008 7:24 am

Идеята на тази тема е всеки да казва как се справя с родителите си и за какво му се карат(защото понякога се ни се карат за глупости)!
Можем да си помагаме една на другаи да си даваме съвети!!!!

Ако някой има проблем да казва тук
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/shugar_baby
VaSiTyYy
Маниачка
Маниачка
VaSiTyYy


Брой мнения : 68
Registration date : 26.05.2008

Борба с родителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Борба с родителите   Борба с родителите Icon_minitimeВто Май 27, 2008 7:16 pm

Ами аз за сега нямам проблеми с родителите ми. Те ме пускат на всякъде където искам.
Върнете се в началото Go down
ewitooo
Редовна
Редовна
ewitooo


Брой мнения : 36
Registration date : 08.05.2008

Борба с родителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Борба с родителите   Борба с родителите Icon_minitimeСря Май 28, 2008 7:32 pm

аз имам много голям проблем с мойте родители мразя ги!!!!но чесно казано се опитвам да се справя с тях (сестра ми ми помага),най-често когато баша ми ми крещи аз му крещя още по силно и целия блок ни слуша Embarassed .ако можех да си избера родителите определено няма да избера мойте!!!!!
Върнете се в началото Go down
VaSiTyYy
Маниачка
Маниачка
VaSiTyYy


Брой мнения : 68
Registration date : 26.05.2008

Борба с родителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Борба с родителите   Борба с родителите Icon_minitimeСря Май 28, 2008 8:12 pm

ewitooo написа:
аз имам много голям проблем с мойте родители мразя ги!!!!но чесно казано се опитвам да се справя с тях (сестра ми ми помага),най-често когато баша ми ми крещи аз му крещя още по силно и целия блок ни слуша Embarassed .ако можех да си избера родителите определено няма да избера мойте!!!!!

пробвай с плач, да ти кажа че помага
ПП но трябва да си по-артистична за да ти повярват.
Върнете се в началото Go down
fifi
Маниачка
Маниачка
fifi


Брой мнения : 379
Age : 29
Location : България
Registration date : 17.05.2008

Борба с родителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Борба с родителите   Борба с родителите Icon_minitimeЧет Май 29, 2008 12:52 pm

VaSiTyYy написа:
ewitooo написа:
аз имам много голям проблем с мойте родители мразя ги!!!!но чесно казано се опитвам да се справя с тях (сестра ми ми помага),най-често когато баша ми ми крещи аз му крещя още по силно и целия блок ни слуша Embarassed .ако можех да си избера родителите определено няма да избера мойте!!!!!

пробвай с плач, да ти кажа че помага
ПП но трябва да си по-артистична за да ти повярват.
Да ви кажа че аз съм родена актриса,защото всеки път родителите ми когато са ми се карали аз се разплаквам и правя сцени!!!!
Правя сцени и когато не ми се ходи на даскало
Веднъж се преструвах на болна една седмица!(имах 39 темперетура ама аз правех така че да имим толкова! Laughing )
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/shugar_baby
VaSiTyYy
Маниачка
Маниачка
VaSiTyYy


Брой мнения : 68
Registration date : 26.05.2008

Борба с родителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Борба с родителите   Борба с родителите Icon_minitimeЧет Май 29, 2008 7:06 pm

fifi написа:
VaSiTyYy написа:
ewitooo написа:
аз имам много голям проблем с мойте родители мразя ги!!!!но чесно казано се опитвам да се справя с тях (сестра ми ми помага),най-често когато баша ми ми крещи аз му крещя още по силно и целия блок ни слуша Embarassed .ако можех да си избера родителите определено няма да избера мойте!!!!!

пробвай с плач, да ти кажа че помага
ПП но трябва да си по-артистична за да ти повярват.
Да ви кажа че аз съм родена актриса,защото всеки път родителите ми когато са ми се карали аз се разплаквам и правя сцени!!!!
Правя сцени и когато не ми се ходи на даскало
Веднъж се преструвах на болна една седмица!(имах 39 темперетура ама аз правех така че да имим толкова! Laughing )

бравос на теб!!! И аз съм същата актриса. Laughing
Върнете се в началото Go down
ewitooo
Редовна
Редовна
ewitooo


Брой мнения : 36
Registration date : 08.05.2008

Борба с родителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Борба с родителите   Борба с родителите Icon_minitimeЧет Май 29, 2008 8:21 pm

аз не плача,не съм бебе!!!!!аз само тряскам врати,крещя и чупя разни неща,мисля че е достатъчно
Върнете се в началото Go down
VaSiTyYy
Маниачка
Маниачка
VaSiTyYy


Брой мнения : 68
Registration date : 26.05.2008

Борба с родителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Борба с родителите   Борба с родителите Icon_minitimeЧет Май 29, 2008 8:25 pm

ewitooo написа:
аз не плача,не съм бебе!!!!!аз само тряскам врати,крещя и чупя разни неща,мисля че е достатъчно


даже е предостатъчно. А действа ли ?
Върнете се в началото Go down
fifi
Маниачка
Маниачка
fifi


Брой мнения : 379
Age : 29
Location : България
Registration date : 17.05.2008

Борба с родителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Борба с родителите   Борба с родителите Icon_minitimeПет Май 30, 2008 12:12 pm

VaSiTyYy написа:
ewitooo написа:
аз не плача,не съм бебе!!!!!аз само тряскам врати,крещя и чупя разни неща,мисля че е достатъчно


даже е предостатъчно. А действа ли ?
Действа и аз съм го пробвалаEmbarassed
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/shugar_baby
just_a_girl
Маниачка
Маниачка
just_a_girl


Брой мнения : 281
Age : 27
Location : БълХария :D
Registration date : 22.02.2008

Борба с родителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Борба с родителите   Борба с родителите Icon_minitimeПет Юни 27, 2008 1:44 pm

Ми напоследък баща ми не ни се кара (на мен и сестра ми) ,но майка ми постоянно крещи дали е за това ,че не съм си оправила дрехите или има стъклени чаши по раклите и т.н... В нашето семейство сестра ми крещи равно с майка ми. Аз рядко имам желание да се скарам и си трескам вратата в стаята си и се заключвам а те ако искат да се избият.Но въпреки това не бих ги сменила за нищо на света. Последно говорих с баща ми на темата КУПИ МИ АТВ ,но той не иска не ,защото нямаме парична възможност а защото го е страх да не се пребия вече ме задушават със своя страх за мен , не се оплаквам за излизанията пускат ме почти навсякъде но все пак....
Върнете се в началото Go down
http://www.fashion-people.dir.bg
fifi
Маниачка
Маниачка
fifi


Брой мнения : 379
Age : 29
Location : България
Registration date : 17.05.2008

Борба с родителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Борба с родителите   Борба с родителите Icon_minitimeСъб Юни 28, 2008 7:48 am

just_a_girl написа:
Ми напоследък баща ми не ни се кара (на мен и сестра ми) ,но майка ми постоянно крещи дали е за това ,че не съм си оправила дрехите или има стъклени чаши по раклите и т.н... В нашето семейство сестра ми крещи равно с майка ми. Аз рядко имам желание да се скарам и си трескам вратата в стаята си и се заключвам а те ако искат да се избият.Но въпреки това не бих ги сменила за нищо на света. Последно говорих с баща ми на темата КУПИ МИ АТВ ,но той не иска не ,защото нямаме парична възможност а защото го е страх да не се пребия вече ме задушават със своя страх за мен , не се оплаквам за излизанията пускат ме почти навсякъде но все пак....
Разбирам те,защото и при мен беше така ама аз поговорих с родителите ми и им обясних,че неможе вечно да ги е страх за мен и всеки път когато изляза от нас те да треперят и вече ми имат по-голямо доверие и не ги е страх толкова за мен.
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/shugar_baby
just_a_girl
Маниачка
Маниачка
just_a_girl


Брой мнения : 281
Age : 27
Location : БълХария :D
Registration date : 22.02.2008

Борба с родителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Борба с родителите   Борба с родителите Icon_minitimeЧет Юли 03, 2008 12:01 am

Да обаче всеки път когато ги убедя ,че мога да се пазя - се пребивам , последния път с едно момиче от горния клас бяхме на картнг и си ужулих цялата ръка
Върнете се в началото Go down
http://www.fashion-people.dir.bg
fifi
Маниачка
Маниачка
fifi


Брой мнения : 379
Age : 29
Location : България
Registration date : 17.05.2008

Борба с родителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Борба с родителите   Борба с родителите Icon_minitimeЧет Юли 03, 2008 3:04 pm

just_a_girl написа:
Да обаче всеки път когато ги убедя ,че мога да се пазя - се пребивам , последния път с едно момиче от горния клас бяхме на картнг и си ужулих цялата ръка
Ау тогава ако продължиш така да се издъннваш ваще ще спрът да ти вярват
Върнете се в началото Go down
http://www.kefche.com/shugar_baby
Sponsored content





Борба с родителите Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Борба с родителите   Борба с родителите Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Борба с родителите
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
girlsonly :: Забавления :: Родителите-
Идете на: